Regulamin zakupów

1. Sprzedaż prowadzona jest przez firmę:
MEDI+ Sylwia Kruk
ul. Nowa 37
64-330 Opalenica
NIP: 788-177-51-69
REGON: 301134265
wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Opalenicy w dniu 2009.06.16 pod numerem 3140/2009

2. Wszystkie ceny podane na aukcjach internetowych Allegro są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedawany towar wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

3. Zakupiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

4. Przewidywany czas dostawy w Polsce:
- firma kurierska 1 dzień roboczy
- przesyłka polecona priorytetowa 2-5 dni roboczych 
- przesyłka polecona ekonomiczna 5-10 dni roboczych

5. Możliwe są następujące formy płatności: 
przelew – jako tytuł przelewu należy wpisać nick Allegro (nazwę użytkownika) - z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji. 
Płacę z Allegro – z chwilą otrzymania wiadomości e-mail od Allegro o dokonaniu zapłaty przez użytkownika zamówienie jest przekazywane do realizacji. 
przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi lub listonoszowi. Sprzedający zastrzega sobie w niektórych sytuacjach prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

6. Na każdej aukcji podany jest orientacyjny czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu otrzymania zamówienia do chwili przygotowania towaru i wysyłki. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów.
Należy pamiętać, iż:
Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy
W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się dodatkowo o czas realizacji przelewu, a w przypadku opcji 'Płacę z Allegro' o czas autoryzacji płatności przez zewnętrzny system płatniczy.

7. Każdy Klient naszego sklepu ma prawo do odstąpienia od umowy zakupu towaru i dokonania jego zwrotu – bez podania przyczyny, w terminie 30 dni od odebrania przesyłki. Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zgodnie z tą ustawą prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w wypadku świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą.

8. Reklamacje przyjmujemy pod adresem :
MEDI+ Sylwia Kruk, ul. Nowa 37, 64-330 Opalenica
telefonicznie pod numerem : 600 547 547 
lub pod adresem e-mail : allegro@5gr.pl

9. Zwrotowi nie podlegają przedmioty wykonywane na indywidualne zamówienie Kupującego oraz modyfikowane na życzenie Klienta - w rozumieniu art.10 ustęp 3 punkt 4 ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271)

10. Komentarz, jako Sprzedający wystawiamy po otrzymaniu komentarza od Kupującego.